1.    
  2.     Класифікація адвокатів – кримінальний процес

Класифікація адвокатів – кримінальний процес

29.08.2017

Адвокатська діяльність ще більш розмежована за різними спеціалізаціями, ніж діяльність звичайних юристів.

Якщо юристи найчастіше універсальні фахівці права і можуть надати реальну допомогу чи консультацію в питаннях різнобічних цивільно-правових відносин, то адвокати спеціалізуються по вузьких критеріями — один зарекомендували себе як фахівці у спадщину, інші мають багату практику зі шлюборозлучних процесів. Справжніми асами своєї справи вважаються адвокати, які спеціалізуються на кримінальних справах.

Кримінальний процес поділяється на стадії та кожна стадія має практично однакову важливість. Професійний кримінальний адвокат в Києві — спеціалісти, який захистить свого клієнта на всіх стадіях, ще передують врученню підозри (або, як говорили раніше відкриття кримінальної справи). При пошуку адвоката краще не економити — пам’ятайте, що досвідчений кримінальний адвокат в Києві не може брати за свої послуги таку ж гонорар, як не має практики студент-випускник юрфаку, тільки-тільки отримав адвокатську ліцензію.

Для кримінальної справи адвоката бажано шукати такого, який вже брав участь саме в подібних справах і зумів відстояти інтереси свого клієнта. Практика тут деколи грає навіть більшу роль, ніж наявність диплома або відгуки.

Написати коментар