1.    
  2.     Роль адвоката в судовому процесі

Роль адвоката в судовому процесі

29.08.2017

Чим раніше відбудеться звертання до адвоката, тим вище шанси на успішний результат справи» — це правило пояснюється не бажанням спеціаліста права отримати матеріальну вигоду у вигляді гонорару від клієнта, а суто особливістю процесу.

Адже завданням адвоката є не тільки відстояти права підзахисного у суді, а й приймати участь у всіх слідчих заходах — якщо мова йде про кримінальному процесі, або досудових справах — при цивільному процесі. І саме від досудового слідства значною мірою залежить вистачить аргументів фахівці щоб грамотно відстояти інтереси свого клієнта. Адже доказова база буде зібрана і з боку обвинувачення, суд буде зважувати позиції і аргументи обох сторін що беруть участь в процесі.

Має практику ведення справ у суді досвідчений адвокат надасть юридичні послуги високої якості і за умови, якщо фахівець задіяний до судового засідання, шанси на успіх підвищуються багаторазово. До речі, серед юристів є вислів — не варто звертатися до тих фахівців, які пропонують недорогі адвокатські послуги. Економія для клієнта може стати загрозливою програшем справи, при кримінальному процесі — додатковим терміном ув’язнення. Розцінки професійного адвоката відображають рівень його майстерності.

Ще один момент стосується довірчих відносин між адвокатом і клієнтом. Тут ситуація більше залежить від самого клієнта, від його щирості і довіри до юриста. Недомовленості, які клієнтові можуть здатися дрібницею, насправді відіграють важливе значення і часом адвокату невідома обставина, про яку знає сторона обвинувачення, може звести нанівець всю роботу захисника.

Написати коментар